Dizaino ir IT paslaugos
LOGOTIPŲ KŪRIMAS

Logotipas tai Jūsų verslo veidas!

Nevektorinis Vektorinis Dizit.ltDizit.lt
NEVEKTORINIS
VEKTORINIS
NEVEKTORINIS | VEKTORINIS

Vektorinis logotipas

Sukursime unikalų, šiuolaikišką ir įsimintiną logotipą Jūsų verslui ar veiklai. Kurdami logotipą, apsvarstome galimus jo panaudojimo variantus, todėl jis bus tinkamas naudoti ir internete, ir spaudoje. Pateiksime kelis variantus, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patinkantį. Kuo skiriasi vektorinis logotipas nuo nevektorinio pamatysite slenkant rodykles.

Naujausi mūsų sukurti logotipai

Logotipo kaina gali svyruoti nuo 50 iki 200 . Ji priklauso nuo to, kokie yra kliento pageidavimai: idėja logotipui ir jo sukūrimas, daugiau nei kelių logotipų variantų pateikimas su skirtinga spalvine gama ir t. t.

Logotipo pirminį rezultatą pristatysime Jums per 1–3 darbo dienas. Tolesnis terminas priklauso nuo užsakovo pageidaujamų korekcijų skaičiaus.

Kadangi sukursime Jums vektorinį logotipą, todėl jį galėsite naudoti visur, kur norėsite: internete, spaudoje, plačiaformatėje spaudoje, ant įvairios atributikos ir t. t.

Pateiksime Jums kelias skirtingas logotipų idėjas su keliais spalviniais variantais. Jeigu pateikdami užsakymą pageidausite daugiau nei vieno logotipo varianto, tada kaina gali kilti.

Užsisakykite logotipo kūrimo paslaugą!

    VARDAS

    EL. PAŠTAS

    TEMA

    ŽINUTĖ

    Back to top: